 |
 |
 |
|
Het is nu zo sep 24, 2023 10:06 pm
|
Toon onbeantwoorde berichten | Toon actieve onderwerpen
|
Pagina 1 van 1
|
[ 1 bericht ] |
|
Auteur |
Bericht |
Jeroen
Bestuur STIWOT
Jeroen
Geregistreerd: za maart 13, 2004 10:20 pm Berichten: 4956 Woonplaats: Helmond
|
 Nieuw STIWOT bestuur
STIWOT heeft het afgelopen jaar helaas afscheid moeten nemen van Wilco Vermeer in zijn functie als secretaris. Dit afscheid heeft ons gedwongen na te denken over de samenstelling van het bestuur van STIWOT. Naar aanleiding hiervan heeft Frank van der Drift aangegeven niet meer voldoende tijd te kunnen vrijmaken voor STIWOT. Wij willen beide heren bedanken voor hun jarenlange inzet voor STIWOT. Dat zullen ze ook beide blijven doen, alleen niet meer in het STIWOT bestuur. Gezamenlijk is er besloten dat het nieuwe bestuur van STIWOT zal bestaan uit de volgende personen: - Barry van Veen: Voorzitter - Ewoud van Eig: Secretaris - Jeroen Koppes: Penningmeester De bestuurswijziging heeft als ingangsdatum 01-01-2012. Per deze datum zal de functie van directeur voor onbepaalde tijd komen te vervallen. Frank zal bij STIWOT betrokken blijven in een adviserende rol, STIWOT laat haar oprichter niet zomaar van het toneel verdwijnen.
_________________ "When you go home, tell them of us and say, for your tomorrow, we gave our today." - 2nd (British) Division War Memorial, Kohima.
|
ma jan 09, 2012 9:56 pm |
|
|
|
Pagina 1 van 1
|
[ 1 bericht ] |
|
Wie is er online |
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 16 gasten |
|
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen
|
|
 |
|