 |
 |
 |
|
Het is nu za jun 03, 2023 2:02 pm
|
Toon onbeantwoorde berichten | Toon actieve onderwerpen
|
Pagina 1 van 1
|
[ 4 berichten ] |
|
Auteur |
Bericht |
sherman2000
sherman2000
|
 vraag duitse medaille
Goedendag, ik heb een vraag over een medaille die ik vorige maand op de beurs in La Gleize heb gekocht, ik spaar allerlei soorten medailles dus ook duitse maar heb totaal geen politieke motieven voor het verzamelen van deze items. Ik heb hem gekocht omdat ik hem mooi vond maar heb echt geen idee waar hij voor gemaakt is, hij is volgens mij van aluminium en er staat FRO 39 op, de bevestiging is er af maar dit vind ik niet storend en hij is 4 cm hoog en 3,5 cm breed. Graag hoor ik welke medaille dit is. Alvast vriendelijk bedankt verzamelaars.
|
za aug 15, 2015 8:28 pm |
|
 |
Jean
Moderator
Jean
Geregistreerd: vr jul 24, 2009 2:23 pm Berichten: 1184 Woonplaats: Flanders Fields
|
 Re: vraag duitse medaille
Deze informatie is wat karig om een duidelijke identificatie te doen. Gelieve een foto te plaatsen. viewtopic.php?f=22&t=6961
_________________ Ni dieu, ni maitre
|
za aug 15, 2015 8:38 pm |
|
 |
sherman2000
sherman2000
|
 Re: vraag duitse medaille
Klopt Jean, kun je mij vertellen hoe ik een foto kan plaatsen, ik kom er niet uit hoe het moet.
Alvast bedankt.
|
za aug 15, 2015 8:58 pm |
|
 |
sherman2000
sherman2000
|
 Re: vraag duitse medaille
Dank je Jean, Ik heb de link aangeklikt en weet nu hoe het werkt, ik moet er even voor gaan zitten om het te begrijpen, ik kan ook een foto via een PB sturen. Ik hoor het graag.
|
za aug 15, 2015 9:04 pm |
|
|
|
Pagina 1 van 1
|
[ 4 berichten ] |
|
Wie is er online |
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 2 gasten |
|
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen
|
|
 |
|